Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim  

Geri git   Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim > Balkan University Group > Balkan Group Hakkında

Balkan Group Hakkında Balkan University Group Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Seçenekler Stil
Alt 18-06-2009, 08:22 AM   #1
Yönetici
Guest

Standart Sınavsız Üniversite

Balkan University Group, mezun olduğunuz okulun türüne, alanına ve YGS&LYS puanına bakılmaksızın istediğiniz bölümü Tıp Fakülteleri de dahil olmak üzere Avrupa Birliği Üyesi Bulgaristan’da İNGİLİZCE okuma fırsatı sunmaktadır.

Öğrencilerimiz AB Üyesi Bulgaristan’da bölümlerine göre yılda 3.500 Euro ödeyerek İngilizce eğitim gördükleri lisans ve lisans üstü bölümlerinden mezun olduklarında, Avrupa Üniversiteler Birliği (EUA) diploması almaktadırlar. Bu diploma ve ekinde verilen Europass Diploması Avrupa ve dünyanın tüm ülkelerinde akreditedir.

Avrupanın ilk ve tek Türk Üniversiteler Birliği olan Balkan University Group; 2004-2005 eğitim-öğretim yılından itibaren BULGARİSTAN’da ilk defa Varna Teknik, Varna Tıp, International Bulgaria University, Burgaz Prof. Assen Zlatarov Üniversitesi, Sofya Mimarlık, İnşaat Mühendisliği ve Jeodezi Üniversiteleriyle İngilizce ortak bir proje gerçekleştirmiştir. Bu projeye Türkiye’den ve dünyanın her yerinden katılacak öğrencilerin kayıt işlemleri yalnızca BALKAN UNIVERSITY GROUP tarafından yürütülmektedir.

Seçenekler
Stil