Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim  

Geri git   Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim > Balkan Group Lisans&Yüksek Lisans Egitimi Hakkında Ogrenmek Istedikleriniz > SSS (Sık Sorulan Sorular)

SSS (Sık Sorulan Sorular) Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Seçenekler Stil
Alt 09-06-2009, 10:18 AM   #1
Administrator
Guest

Standart Mezun olduktan sonra diplomam nerelerde geçerli olacaktır?

Mezun olduktan sonra almış olduğunuz diploma ABD, Avrupa ve Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan EUA (Avrupa Üniversiteler Birliği) diploması olacaktır.Ve YÖK tarafından tanınmakta olan üniversite diploması olacaktır.
Alt 19-06-2009, 10:25 AM   #2
Yönetici
Administrator

Tecrübe Puanı: 0
Yönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond repute

Grubumuz ile yükseköğrenime başlayarak mezuniyetlerini hak eden öğrencilerin aldıkları diplomalar geçerlidir. Sitemiz anasayfasındaki "denklik" linkinden yada www.yok.gov.tr adresinden mezun olduğunuz/olacağınız üniversitenin diploması hakkında denklik ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Yönetici isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil