Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim  

Geri git   Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim > Balkan University Group > Balkan Group "Kabul Sonrası" Yapılacaklar

Balkan Group "Kabul Sonrası" Yapılacaklar Balkan University Group'a Kabul Edildikten Sonraki Süreç İle İlgili Tüm Merak Ettikleriniz

Seçenekler Stil
Alt 16-06-2009, 02:39 PM   #1
Administrator
Guest

Standart Bulgaristan'da Okurken Nerede Kalacağım?

Varna Teknik Üniversitesi kampüsüne 7-8 dk.yürüme mesafesinde, 17 katlı, *** yıldızlı apart odalarda kalabilirsiniz.Odalarda wc-banyo-klima-tv-mini buzdolabı,çalışma masası,kitaplık mevcuttur.Odalarda bulunan elektrik ve su sayacı sayesinde; sadece kullandığınız kadar su ve elektrik parası ödeyerek ,aylık 80-100 EURO arasında barınma masrafınızı karşılayabilirsiniz.

Okul içinde bulunan ve 09.00-20.00 saatleri arasında açık olan okul yemekhanesinde açık büfe (okul yemekhanesinde asla Türk öğrencilerin yiyemeyeceği et türleri bulunmamaktadır) ya da yerleşke içinde bulunan Türk lokantasında damak zevkinize uygun Türk yemekleri yiyebilirsiniz.

Aylık 300 EURO'ya hem barınma hem de yemek masraflarınızı karşılamanız mümkündür.
Alt 19-06-2009, 09:56 AM   #2
Yönetici
Administrator

Tecrübe Puanı: 0
Yönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond repute

Varna haricindeki yurtlarda da aynı koşullar geçerlidir. Burgaz, Dobrich ve Sofya'da yurt yönetimleri Balkan University Group için yer garantisi vermektedir.

Öğrencilerin açıkta kalmaması için; İLK DOSYALARINI ISTANBUL OFISE GETIRDIKLERINDEN ITIBAREN, ISIMLERINE REZERVASYON YAPILMAKTA VE YER HAKKINA SAHIP OLMAKTADIRLAR.
Yönetici isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2009, 12:47 PM   #3
reslfy
Yeni Üye

reslfy is on a distinguished road

Allah Allah hangi yurt bu ya? bizim yurtta ne klima var nede kullandığımız kadar su ve elektrik ödeme hakkımız. zam yapıp duruyor ŞEF. bana acilen bu özellikleri olan yurdun adını söylermisiniz. k a zıklanmayalım, madem böyle bir imkan var. tşk ler.
reslfy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2010, 01:30 PM   #4
POYRAZ1
Yeni Üye

POYRAZ1 is on a distinguished road
Standart yurt mu? veya otel m?

gercekten boyle bir yer varsa arkadaslar varda onlara yardimci olayim.
POYRAZ1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil