Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim  

Geri git   Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim > Balkan Group Lisans&Yüksek Lisans Egitimi Hakkında Ogrenmek Istedikleriniz > Balkan University Group Bünyesindeki Diğer Üniversite ve Bölümler

Seçenekler Stil
Alt 18-06-2009, 07:25 AM   #1
Yönetici
Guest

Standart Turizm Yükseköğrenimi

Balkan University Group bünyesinde Turizm ve Otel Yöneticiliği Yükseköğrenimi 2 üniversite bünyesinde yapılamaktadır.

Bunlardan ilki Burgaz Prof. Assen Zlatarov Üniversitesidir. Bu üniversite bünyesinde sınıf açılması için gereken öğrenci sayısı oluşturulduğunda bölüm aktive edilecektir.

Balkan University Group'un ortaklaşa proje yürüttüğü Bulgaria International University'de istekli öğrenciler Turizm ve Otel Yöneticiliği Bölümü'nde; Dobrich kentinde 1 yıl İngilizce hazırlık sınıfından sonra 3 yıl bölüm okurlar; öğrenciler son yıllarını (4.yıllarını) İngiltere Abertay Dundee, Norveç Stenden University ve Hollanda Harstad Üniversitelerinde tamamlayarak LİSANS diplomalarını almaktadırlar.

Öğrenciler aynı zamanda yıl arası stajlarını yurt dışında bulunan anlaşmalı kurumlarda yapabilirler.

Seçenekler
Stil