Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim  

Geri git   Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim > Balkan Group Lisans&Yüksek Lisans Egitimi Hakkında Ogrenmek Istedikleriniz > MYO Mezunlarının Dikkatine!

MYO Mezunlarının Dikkatine! Önlisans Diplomaya Sahip, 2 Yıllık Meslek Yüksek Okulu Mezunlarının Sınavsız Lisans Tamamlama İle İlgili Bilmek İstedikleri

Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 17-06-2009, 03:32 PM   #1
Administrator
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Lisans Tamamlama

BALKAN UNIVERSITY GROUP

Balkan University Group, mezun olduğunuz okulun türüne, alanına ve ÖSS puanına bakılmaksızın istediğiniz bölümü Tıp Fakülteleri de dahil olmak üzere Avrupa Birliği Üyesi Bulgaristan’da İNGİLİZCE okuma fırsatı sunmaktadır.

Öğrencilerimiz AB Üyesi Bulgaristan’da bölümlerine göre yılda 3.500 Euro ödeyerek İngilizce eğitim gördükleri lisans ve lisans üstü bölümlerinden mezun olduklarında, Avrupa Üniversiteler Birliği (EUA) diploması almaktadırlar. Bu diploma ve ekinde verilen Europass Diploması Avrupa ve dünyanın tüm ülkelerinde akreditedir.

Avrupanın ilk ve tek Türk Üniversiteler Birliği olan Balkan University Group; 2004-2005 eğitim-öğretim yılından itibaren BULGARİSTAN’da ilk defa Varna Teknik, Varna Tıp, International Bulgaria University, Burgaz Prof. Assen Zlatarov Üniversitesi, Sofya Mimarlık, İnşaat Mühendisliği ve Jeodezi Üniversiteleriyle İngilizce ortak bir proje gerçekleştirmiştir. Bu projeye Türkiye’den ve dünyanın her yerinden katılacak öğrencilerin kayıt işlemleri yalnızca BALKAN UNIVERSITY GROUP tarafından yürütülmektedir.

Bu projeyle öğrenciler İngilizce hazırlık sınıfından sonra üniversite veya bölüm değiştirebilmekte; 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu mezunları Lisans tamamlayabilmekte, Avrupa Birliği Programlarına katılabilmekte; AB Ülkelerinde ve Amerika’da staj yapabilmekte, mezuniyet sonrası Master - Doktora programlarına devam edip, AB üyesi ülkelerde oturma ve çalışma hakkına sahip olabilmektedir.

Varna Teknik, Varna Tıp, International Bulgaria University, Sofya Yüksek Mimarlık ve Yüksek İnşaat Mühendisliği Üniversiteleri’nde İngilizce eğitim – öğretim faaliyetleri BALKAN UNIVERSITY GROUP gözetiminde ve denetiminde sürmekte olup, İngilizce lisans eğitiminde öğrenci kaydı, iletişimi ve ihtiyaç duyulan her türlü materyal
BALKAN UNIVERSITY tarafından karşılanmaktadır. Üniversite kampuslarında görevli gözetmenlerimiz öğrencilerimizin her türlü ihtiyacına yardımcı olmaya çalışmaktadır.
  Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz


Bütün Zaman Ayarları WEZ +1 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:23 AM .


Copyright© Balkan University Group