Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim  

Geri git   Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim > Balkan Group Lisans&Yüksek Lisans Egitimi Hakkında Ogrenmek Istedikleriniz > Varna Teknik Üniversitesi

Varna Teknik Üniversitesi Varna Teknik Universitesi, Eğitim, Sosyal Hayat, Yurtlar

Seçenekler Stil
Alt 17-06-2009, 03:30 PM   #1
Administrator
Guest

Standart Varna Yurtları

Varna Tıp Üniversitesi ile Varna Teknik Üniversitesi'nde okumakta olan öğrencilerimiz özelleştirilmiş olan B13 ve B15 yurt binalarında kalmaktadırlar.

Öğrencilerin odalarında ihtiyaçları olan ısınma, sıcak su, tv, WC, duş, dolap gibi olanaklar mevcuttur.
Alt 10-01-2012, 07:16 AM   #2
enderko
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 0
enderko is on a distinguished road

bu yurtlara yerleşim işleriylede siz ilgileniyor musunuz. aylık ne kadara mal olur?
enderko isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2012, 03:24 PM   #3
Yönetici
Administrator

Tecrübe Puanı: 0
Yönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond reputeYönetici has a reputation beyond repute

kayıt aldığımız her öğrencimizin talebi doğrultusunda yurt odasını ayırıyoruz çünkü vizeye başvururken adres kağıdı alabilmesi için gerekli ama öğrenci bir yakını varsa evde tutabilir. Bu yurtlar üniversitenin yurdu aylık 200- 250 TL arası (elektrik su ısınma dahil) kirası olan yurtlar. Arzu eden öğrenci yurtta geçici kalıp eve de çıkabilir.

Mezun olduğunuz lisenin türüne ve alanına bakılmaksızın,

YGS&LYS PUANSIZ İSTEDİĞİNİZ BÖLÜMÜ OKUYUN!

www.balkanuniversitesi.com
Yönetici isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil