Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim  

Geri git   Bulgaristan, Bulgaristan'da Üniversite Eğitimi, Bulgaristanda Eğitim, Bulgaristanda İngilizce Tıp Eğitimi, Yurt Dışı Eğitim > Balkan University Group > Balkan Group Hakkında

Balkan Group Hakkında Balkan University Group Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Seçenekler Stil
Alt 17-06-2009, 01:42 PM   #1
Administrator
Guest

Standart Eryetiş Eğitim Kurumları ve Balkan University Group

Eryetiş Eğitim Kurumları ve Balkan University Group

Eryetiş Eğitim Kurumları İstanbul Pendik'te Dershaneden, Akşam Lisesine, Özel Kolejden, Özel Denizcilik Meslek Lisesine; 25 yıla yakın süreçtir eğitim sektöründe hizmet vermektedir.

Eryetiş Eğitim Kurumları kurucusu M.VEDAT ERYETİŞ Balkan University Group kurucusu olarak 2004 yılından beri Bulgaristan'da eğitim hizmetinde bulunmaktadır.
Alt 08-11-2012, 05:25 PM   #2
comet70
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 0
comet70 is on a distinguished road
Standart selamlar

bulgaristanda eğitim malumunuz başladı fakat henüz vizesi çıkmayanlar var bu vize sorunu hiç bir sabıka kaydı olmayan çocuklarımızın eğitimde geri kalmasına sebebiyet vermektedir.aileler ve çocukları ciddi annamda ne olacağını bilmeden öğlece beklemekte ler .peki diyelimki vize verilmedi vize için harçlar yatırıldı vize çıkmadan yarıyıl ücretide okulun yattı henüz vize verilmeden bu okul ücretleri neden alınıyor alınmasınıda geçtim neden bukadar uzuyor bu vizeler en son nekadar zaman sonra okulla entegre olarak çocularımız geç eğitime başlayacak bu konuda bilgilendirirseniz memnun olurum teşekkürler ciddi anlamda sıkılıyoruz çünki konsolosluklar 2 günde normal vize verirken bu öğrenci vizelerindeki problem neden böyle oluyor
comet70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2012, 07:52 AM   #3
Admin
Sadık Üye

Tecrübe Puanı: 155007
Admin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond repute

öğrenci vizeleri geniş kapsamlı soruşturmalar sonucu verilir. Bunun sebebi D oturumlu vize(öğrenci vizesi) adından da anlaşıldığı gibi oturumlu vize olduğu için avrupa birliği üyesi olan Bulgaristan vatandaşlarının bütün haklarına sahip olmaktadır. O sebeple bu vizenin çıkış süresi ortalama 30-45 gün arasındadır.
Okul ücretinin bir kısmının yatırılmasının sebebi gerçekten okumak için gittiğini ispat etmek içindir. Öğrencilerimiz eğitimden geri kalmamaktadır. Giden gruplar kendi içinde sıfırdan derse başlamaktadır..

Mezun olduğunuz lisenin türüne ve alanına bakılmaksızın,

YGS&LYS PUANSIZ İSTEDİĞİNİZ BÖLÜMÜ OKUYUN!

www.balkanuniversitesi.com
Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2012, 01:37 PM   #4
comet70
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 0
comet70 is on a distinguished road
Standart vize

çok teşekkür ederim hesaplarımıza göre 1 hafta daha vizemiz gelmeyecek sanırım sağlık olsun geç olsun güç olmasın diyorum bilgilendirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim saygılar adminim
comet70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil